MENU
605-056-971
kontakt@lesnakraina.net.pl

Sala Zabaw "Leśna Kraina"
Joanna Oboza

ul. T. Kościuszki 10B
58-150 Strzegom

 

+48 605 056 971

kontakt@lesnakraina.net.pl

 

NIP 884-216-85-14

 

 

 

W związku z wprowadzeniem obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - "RODO" pragniemy poinformować, że administratorem Państwa danych jest Sala Zabaw "Leśna Kraina" Joanna Oboza z siedzibą w Strzegomiu przy ul. Leśnej 2.
Państwa dane służą nam wyłącznie do przedstawienia oraz realizacji zadań zawartych w umowie. Nie są przez nas w żaden sposób przechowywane ani w przetwarzane w celach marketingowych.

Publikowane przez nas zdjęcia obejmują wyłącznie ujęcia, na których osoby stanowią jedynie szczegół całości lub nie dają możliwości jednoznacznego rozpoznania osoby.

Jako firma podlegamy prawu podatkowemu. W celu prowadzenia dokumentacji księgowej jesteśmy zmuszeni do przetwarzania i przechowywania przez 5 lat Państwa danych osobowych takich jak imię i nazwisko (ewentualnie nr NIP).

Podanie danych w postaci telefonu, adresu e-mail lub adresu zamieszkania jest dobrowolne i nie jest warunkiem wykonania usługi, może jednak utrudnić nawiązania współpracy.

Macie Państwo pełne prawo wglądu oraz zmiany swoich danych osobowych, a także do żądania ich usunięcia. W tym celu należy skontaktować się z administratorem danych pod numerem telefonu 605056971 lub mailowo na adres: kontakt@lesnakraina.net.pl

 

Napisz przez formularz

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy