MENU
605-056-971
kontakt@lesnakraina.net.pl

REGULAMIN PRZYJĘCIA URODZINOWEGO
W SALI ZABAW „LEŚNA KRAINA”

 1. Wstępnej rezerwacji terminu przyjęcia urodzinowego można dokonać osobiście lub telefonicznie.
 2. Organizacja przyjęcia odbywa się po wpłaceniu zadatku w kwocie 200 zł.
 3. W/w zadatek jest bezzwrotny i przeznaczony na konkretnie podany termin urodzin. W przypadku przesunięcia terminu urodzin zadatek nie przepada.
 4. Wpłacenie zadatku wiąże się z akceptacją warunków regulaminu.
 5. W przypadku odwołania urodzin, nie dokonujemy zwrotu wpłaconego zadatku.
 6. Wybierając PAKIET DLA 8 DZIECI, minimalna liczba gości to 8 osób. Zamawiający zobowiązany jest do uiszczenia ustalonej opłaty za 8 dzieci. Powyżej 8 osób, opłata pobierana jest za rzeczywistą liczbę gości zgodnie z cennikiem.
 7. Wybierając PAKIET DLA 15 DZIECI, minimalna liczba gości to 15 osób. Zamawiający zobowiązany jest do uiszczenia ustalonej opłaty za 15 dzieci. Powyżej 15 osób, opłata pobierana jest za rzeczywistą liczbę gości zgodnie z cennikiem.
 8. Dopłata do urodzin następuje w dniu imprezy, po przybyciu wszystkich gości.
 9. Istnieje możliwość zorganizowania urodzin, gdzie może być kilku jubilatów. Wówczas następuje dopłata w wysokości 150 zł za każdego jubilata. 
 10. Rodzic/opiekun zobowiązany jest do dokładnego oszacowania liczby gości nie później niż jeden dzień przed imprezą.
 11. W czasie trwania przyjęcia urodzinowego do Sali Zabaw mają również możliwość wstępu inne dzieci z rodzicami/opiekunami, chyba, że organizator imprezy po wcześniejszym uzgodnieniu i dodatkowej opłacie (200 zł) będzie chciał skorzystać z wyłącznego korzystania z Sali Zabaw. 
 12. W przypadku, gdy Organizator wnosi własne jedzenie i napoje wg wybranego pakietu, Sala Zabaw nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności.
 13. Poczęstunek dla rodziców (kawa, herbata) można zakupić w bufecie.
 14. Poczęstunek przygotowany dla dzieci ze względów higienicznych należy spożywać w miejscu wyłącznie do tego przeznaczonym.
 15. Obowiązuje całkowity zakaz wynoszenia, przenoszenia produktów spożywczych oraz napojów z części do tego przeznaczonej.
 16. Sala Zabaw nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie Sali.
 17. Rodzic/opiekun solenizanta odpowiedzialny jest za zaproszonych gości.
 18. Animator oraz obsługa sali nie jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo dzieci.
 19. Sala Zabaw jest przeznaczona dla dzieci w związku z tym liczba rodziców jest ograniczona, nie większa niż ilość dzieci.
 20. Na salę można wejść maksymalnie 15 minut przed urodzinami i należy ją opuścić maksymalnie 15 minut po zakończeniu urodzin. Dotyczy to organizujących oraz gości.
 21. Przyjęcie urodzinowe trwa 2 godziny. Przekroczenie czasu zabawy wiąże się z pobraniem opłaty wg cennika z możliwością przeniesienia na mniejszy stolik.
 22. Uczestników przyjęcia urodzinowego obowiązuje także główny regulamin Sali Zabaw „Leśna Kraina”.


 Dziękujemy za przestrzeganie regulaminu
i życzymy udanej zabawy w „LEŚNEJ KRAINIE”

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy