MENU
605-056-971
kontakt@lesnakraina.net.pl

W naszej ofercie posiadamy kreatywne warsztaty dla dzieci i dorosłych:

 

SLIME - podczas zajęć dzieci wykonają własnego slime z bezpiecznych i atestowanych składników, którego zabiorą ze sobą do domu.

 

MODELOWANIE BALONÓW - podczas zajęć pokażemy proste figury, które dzieci mogą same stworzyć, np. piesek, miecz, kwiatek, rybka, królik

 

ŚWIECE ŻELOWE - podczas warsztatów dzieci wykonają swoją własną świeczkę, którą mogą podarować np. Mamie, Tacie lub Babci

 

GLICERYNOWE MYDEŁKA - podczas zajęć dzieci wykonają własne mydełko, używając do tego atestowanej bazy glicerynowej, barwnika kosmetycznego oraz zapachu, np. guma balonowa.

 

MYDLANE BABECZKI - podczas tych zajęć dzieci wykonają swoją muffinkę mydlaną za pomocą kremu mydlanego. Tymi składnikami można się umyć, jest to baza glicerynowa oraz krem mydlany.

 

MYDLANE BOMBONIERKI - podczas tych zajęć dzieci wykonają własne mydełka, które potem zapakują w odpowiedni kartonik wypełniony kolorowymi piórkami lub wypełniaczem i tak powstanie bombonierka.

 

SQUISHY, CZYLI GNIOTKI - idealne zajęcia dla dzieci, które lubią tworzyć kreatywne gniotki, anystres. Squishy to nie balon i mąka, to specjalna gąbka, która po wgnieceniu wraca do swojego pierwotnego kształtu.

 

MYDLANE BUKIETY- to super warsztat dla dorosłych. Dzięki tym warsztatom można poznać tajniki tworzenia bukietów mydlanych, tzw. flower box.

 

KULE MUSUJĄCE DO KĄPIELI - na tych warsztatach każdy uczestnik przygotowuje sam od podstaw do wyboru kulę musującą, babeczkę do kąpieli i inne. Sprawdzi się to jako idealny prezent np. z okazji Dnia Mamy i Taty, Dnia Babci i Dziadka.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy